TEASY Hakkında < Geri Dön  |  Anasayfa

T-easy Tea sıcak ve soğuk çay tabanlı içecekler üretmekte ve satmaktadır.Bunlara ek olarak çok çeşitli çay yapraklarından oluşan uluslararası tadlar sunmaktadır. Siyah, yeşil, beyaz, kırmızı, doğal ve bitkisel çaylar, sıcak veya buzlu servis edilen tropik çaylar ürün gamını oluşturmaktadır. Bunların yanında günlük taze tuzlu, tatlı ve kek çeşitlerini bu eşsiz aromaların yanında sunmaktayız.

T-easy Tea tüm bu eşsiz tadları uyum ile harmanlayıp Türkiye’de müşterilerine eşsiz bir çay keyfi sunmaktadır.

Çay dünyada sudan sonra ikinci en çok tüketilen içecektir. T-easy Tea kaliteleri belli olan çaylarını özel kağıt bardak, demlik ve özel cam bardaklarında misafirlerine sunmaktadır. Ağırlıklı olarak Çin, Hindistan, Japon ve Güney Afrika ülkelerinden gelen özel lezzetli çayları sıcak ve soğuk çaylar hazırlıyoruz. Sunduğumuz çaylarda sağlık üzerine bir çok fayda içeren Çay yaprakları kullanmaktayız.

T-easy Tea misafirlerine 50 çeşit üzerinde çay sunmaktadır. Bunların yanısıra vanilya ve çeşitli aromalarla birlikte hazırlanan içimi çok hafif ve hoş olan reçeteleri T-easy tarafından geliştirilen sıcak ve soğuk çaylardan da sunmaktadır. Bunların yanında Earl Grey Vanilla Latte, Rooibos Vanilla Latte, Coconut Oolong Latte, Maté Latte, Green Tea Latte ve Çaylı Smotiler ve Çaylı Frapeler sunulmaktadır.

Dünya üzerinde yetişen farklı çayların sağlık üzerindeki etkisini içeceklerimize yansıtmaya çalışıyoruz. Uzun yıllardır süren araştırmalarımız bize çayın suyunun ısısından, uyumlu meyvelere, sütün köpüğünün yoğunluğuna kadar bir çok konuda çayın sunum ve yorumlanmasına yenilikler kazandırdık bunları kendi çaylarımızla siz misafirlerimize sunuyoruz.